Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası 2019

İçerikler

Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası 2019

Emekli maaşı taşıma kampanyası, ülkemizde birçok emekli vatandaşımız bulunmaktadır. Emekliler çalışma zamanlarını doldurmuş, primlerini ödemiş ve gereken emeklilik yaşına ulaşmış kişilerdir. Gençliğinde verdiği hizmetlerden dolayı emeklilik zamanında emekli aylığıyla birlikte yaşamını sürdürmekte olan emeklilerimize maaşlarını bankalara taşımaları durumunda belirli promosyon ve teklifler sağlanmaktadır. Bankalar emeklilerin kendilerinden maaşlarını alabilmesi için, emekli vatandaşlarımıza promosyonlar sunmaktadır. Bunun sebebi ise düzenli para girişi çıkışı sağlayan emeklilere kredi verilmesi durumunda kesinlikle geri ödenebilme durumudur. Bir bankadan kredi alan emekli kişinin, aylık olarak ödeyeceği kredi borcu direk olarak emekli maaşından alınabilmektedir.

Emeklilerimizin gelirleri kesin olarak belli olduğu için bankalar bu kişileri bünyesinde barındırmak isterler. Verecekleri bir kredinin geri ödemesinin kesin olarak sağlanacağı kişiler olmaktadırlar. Bankalar kendilerini güvence altında tutmak istemektedirler. Kredi imkanlarını sadece geri ödeyebilecek kişilere vermeye çalışırlar. Bu konuda emekliler bir numaralı tercihleri olacaktır.

Emekli Maaşı Taşıma İşlemi

Bu zamanlarda emekli promosyonu ödemeleri hakkında birçok bilgi yayıldı. Emekli maaşı banka promosyonları çeşitli reklamlarda ya da sosyal medyalarda paylaşılmaktadır. Bu reklamlarda birbirinden güzel teklif ve kampanyalar sunmakta olan bankalar emekli vatandaşlarımızın yüzüne güldürmüş durumdadır. Yapılan görüşmelerin ve toplantıların sonucunda emekliye verilecek olan 450 TL promosyon teklifinin daha da arttırılması istenmektedir. Bu konuda açıklama yapan Başbakanımız emekli vatandaşların bir an önce promosyonlarına kavuşabilmesi için çalışmaların sürdürüldüğünü ve en hızlı şekilde yürürlüğe geçeceğini açıkladı. Bu konuda TBB ile görüşmelerin sürdüğünü de ayrıca emeklilere iletti.

TBB Görüşmesi

Bu görüşmelere başlanılmasının sonrasında promosyon ödemelerinin tarihleri geri çekildi. Görüşmelerde promosyonların arttırılması için ayrıca talepte de bulunan Başbakanımız bu görüşmeler sonucunda Şubat ayı içerisinde ödemelerin yapılmaya başlanacağını da açıkladı. Bu ödemeler 1 ay ile 3 ay arasında bir kerelik yapılacaktır. Bu açıklamalarla birlikte birçok kurum ve özel bankalar promosyon tekliflerini hazırladı ve çeşitli imkân, para puan vs. hizmetlerini vereceklerini belirtti. Bu kampanyaların başlamasıyla emekliler birçok banka ile irtibat halinde olup kendilerine en avantajlı olanı seçerek, maaşlarını o bankadan tahsil edebileceklerdir.

Ülkemizde yaklaşık olarak 10 milyon emekli vatandaşımız bulunmaktadır. Bu kişilerin huzuru ve en azından biraz daha iyi yaşam koşulları için çeşitli promosyonlarla yüzünü güldürmek mümkündür. Bu konuda bütün bankalar birbiriyle rekabet ettiği için gayet cazip promosyon tekliflerinde bulunmaktadırlar. Bu fırsatlardan faydalanabilmek için emekli taşıma kampanyası, emekli maaşı banka promosyonları gibi konularda bilgi sahibi olunmalıdır.

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Verir?

  • Denizbank: Emekli maaşı taşıma kampanyası Denizbank kapsamında ödemeler yapılacaktır. 1000 TL’den az emekli maaşı alanlara 300 TL, 1000 TL ile 2000 TL arasında emekli maaşı alanlara 400 TL promosyon vermektedir.
  • Halkbank: Halkbank da ödemelerini Mart ayı itibari ile yapmaktadır. Aynı zamanda emeklilere bankacılık hizmetleri anlamında kolaylıklarda sağlamaktadır.
  • Garanti Bankası: Sadece nüfus cüzdanı ile banka değişikliği yapmanızı sağlamaktadır. ATM’lerinde emekliye özel olarak bir ekran hazırlamıştır. Tek tuş ile bütün maaşı çekme imkanı sağlayan bir bankadır. Aynı zamanda özel vade seçenekleriyle kredi imkanları da vermektedir.
  • Akbank: Sadece kimlik ile maaşı taşıma imkanı sağlayan bir diğer bankadır. Emekliye özel hizmet veren bu banka sözleşmenin sonrasında peşin olarak promosyonu vermektedir.
  • Ziraat Bankası: Ziraat Bankası, birçok emeklinin maaş kapısıdır. Bu bankaya maaşını taşıyan kişiler çeşitli indirim ve imkanlardan faydalanmaktadırlar.
  • Finansbank: Kendi bünyesinde bulunduracağı emeklilerin fatura, kira ve aidat gibi ödemelerini otomatik olarak yapmasını sağlıyor.

Bu bankalar dışında birçok promosyon sunan bankalar vardır. Promosyon sunmakta olan bankalar arasında karşılaştırma yapılarak kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.