Denizbank Twitter Kredisi | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Denizbank Twitter Kredisi Nedir?

Denizbank Twitter Kredisi Nedir?

Bankalar artık mobil teknolojiye oldukça hızlı ayak uyduruyor. İnsanların sosyal medya üzerinde ve mobil cihazlar üzerinde oldukça fazla vakit geçirdiğini bilen ve analiz eden bankalar, reklam çalışmalarını bu detayları kullanarak yapıyor. Bu yüzden çeşitli kampanyalar ve içeriğinde sosyal medya olan detaylar da zaman zaman çıkıyor karşımıza. Peki ama nedir bu Denizbank twitter kredisi? Gelin hemen incelemeye başlayalım.

Twitter Üzerinden Kredisi Başvurusu Yapın!

Artık twitter üzerinden kredi başvurusu yapmak mümkün. Hem de bu yalnızca birkaç tıklama kadar kolay olacak. Denizbank tarafından üretilen bu yeni kampanya ile, ihtiyaç kredisi başvurusu için şubeye bizzat gitmenize gerek kalmıyor. Hiç bir şekilde vaktinizi fazla almadan kredi başvurusu yapmak ister misiniz? Anlık olarak bilgi almak için bile başvuru yapabilirsiniz. Bunun için Denizbank’ın bizzat resmi adresi olan @DenizKredi sayfasını takip edin ve ardından otomatik takip olarak size geri dönecektir bu hesap. Sonrasında ise T.C kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu mesaj olarak hesaba göndermeniz gerekiyor. Böylece kredi talebiniz hızlı bir şeklide bankaya gönderilmiş oluyor. Dakikalar içinde yapılacak olan bu başvurunun olumlu ya da olumsuz cevabını mesaj ile görebiliyorsunuz kolaylıkla.

Twitter Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Twitter üzerinden alacağınız Denizbank kredisinin faiz oranları, 12 ay için %1.35 oluyor. Daha üstü vadeler için ise %1.48 olarak belirlenmiş faiz tutarları. Tabi bir de kredi tahsis ücreti var. Bu da sabit oluyor ve aldığınız kredinin 5/1000 tutarı kadar oluyor. Yani 1000 TL kredi çektiyseniz 5 TL masrafınız oluyor. Bu şeklide dijital medya üzerinden kolaylıkla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank tarafından başlatılan bu işlem, Müşteri Deneyiminde Mükemmellik ödülüne layık görüldü. Yani mobil teknolojileri ve sosyal ağları oldukça müşterisi ile uyumlu kullanan bu banka için, pek çok seçenek bulunuyor karşımıza çıkan. Bu yüzden zaman kaybetmeyin ve hızlı bir şeklide sizler de bu deneyimleri artıracak çalışmalara dahil olun. Şimdiden kredi çekimi için ve başvurunuz için iyi çalışmalar diliyoruz.Bir önceki yazımız olan Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır mı? başlıklı makalemizde kredi çıkarmak için ne yapmalıyız?, kredi notu yükselimi ve nasıl kredi çıkar? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık