Denizbank Sms ile kredi başvurusu 2015 | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Denizbank Sms ile Kredi Başvurusu

Denizbank‘ın tüm müşterilere uygulamış olduğu bu kampanya ile artık sadece SMS çekerek kredi talebinde bulunabileceksiniz. Yapmanız gereken ise bir kaç adım bulunmakta.

Denizbank Sms ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cebimde Kredi hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda oluşturduk. Cep telefonunuz ile bu kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Diğer kredi tipleri ve farklı bankaların verdiği krediler için sitemizde kategorileri veya arama kısmını kullanabilirsiniz.

Banka şubelerinden kredi talebinde bulunduğunuz gibi oturduğunuz yerden de artık kredi talebinde bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sadece bir adet cep telefonu ve sms atmak ! Yapacağınız bu işlem ile sms cevabınız ortalama 10 dakika içinde aynı cep numaranıza gelecektir. 3280 Denizbank sms kredi başvurusu yapmak için KREDİM ve vatandaşlık numaranızı aralarında bir boşluk bırakarak 3280′e göndermeniz yeterlidir. Cevap olumlu bir şekilde gelirse yapacağınız ilk işlem herhangi bir denizbank şubesine gitmek ve teyit etmek olacaktır. Kredi miktarı hazırlandıktan sonra tarafınıza kredi tahsis edilir.

Son yıllarda Denizbank özellikle kredi kartı ve kredi kampanyaları ile dikkat çeken bankalar arasına girmeyi başardı. Hızlı bir ivme ile yükselen bankanın kredi faiz oranları, bazı kampanyaları ile gelir belgesiz kredi imkanı sağlaması gibi ekstra durumlar bulunuyor. Bu tür çalışmalar ile Denizbank’tan kredi alabilirsiniz. Fakat her banka da olduğu gibi bunda da yine kredi notu önemli bir etken. Sitemiz de kredi notu sorgulama ve öğrenme üzerine bir çok makale yer almaktadır. Bilgi almak isterseniz incelemenizi tavsiye ederiz. Kolay erişim için burdaki kredi notu sorgulama yazısına tıklayabilirsiniz.

Cebimde Kredi’nin Özellikleri
Kredi çekmeyi düşünenler bu kredi de özellikle dikkat edilmesi gereken hususlar;
– Miktarın 55 Bin TL sınırını geçmemesi gerekiyor.
Vade yine diğer ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi 36 aya kadar.
Yine üstte bahsettiğimiz o güzelliklerden biri bu kredi kampanyasında mevcut. Evrak ve kefilsiz kredi sağlanmaktadır.

Denizbank ile ilgili kredi ve kredi kartı bilgileri, haberleri, kampanyaları özellikle oluşturulmuş olan Denizbank kategorimiz içerisindedir. Buraya tıklayıp kategoriye ulaşabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Restorasyon Kredisi Limitleri başlıklı makalemizde Restorasyon kredileri, Restorasyon Kredisi ve Restorasyon Toki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık