Denizbank Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır? | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Denizbank Media Markt Kredisi

Denizbank Media Markt Kredisi

Denizbank Media Markt Kredisi Kullanma

Almanya’nın en büyük elektronik mağaza zinciri sahibi olan ve Metro Group bünyesinde kurulan, Türkiye ile beraber 16 ülkede mağazası bulunan Media Markt, ülkemizin de en büyük elektronik mağazaların başında gelmektedir. Denizbank ile Media Markt arasında yapılan anlaşmayla artık Media Mark’tan alışveriş yapan tüketiciler, satın almış oldukları bedeli Denizbank Media Markt kredisiyle 48 ay vadeyle ödeyebileceklerdir.

Kredi Onayı Nasıl Alınır?

Gelelim sistem nasıl işliyor. Media Mark’tan Denizbank kredisinden yararlanarak 48 ay vadeyle kredi ile alınacak harcamalardan önce buraya tıklayarak kredi onayınızı alın. Olur ya kredi onayı çıkmazsa krediden faydalanamayacaksınız. Yine kredi onayı almanın diğer bir yolu da cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne KREDIM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra 11 rakamlı T.C kimlik numarasını yazdıktan sonra 3280’ye mesaj gönderin. Onay cevabı 5 dakika içinde gelmektedir. Eğer ki onayınız gelirse Media Markt’an alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kredi onayı alındıktan sonra alışverişe başlanıyor ve alış veriş tutarı nakit, kredi kartı ve banka kartlarından ödeme yapılıyor. Yapılan alışverişin toplam tutarını gösteren makbuz ile beraber en yakın Denizbank şubesine giderek Denizbank Media Markt kredisine başvurulması gerekiyor. Kredi onayı önceden alındığı için gerekli evrakların teslimi sonrası yapılan harcama tutarı eğer ki nakit yapılmışsa elden, kredi kartı veya banka kartıyla yapılmışsa kartların hesaplarına yapılan alışveriş tutarı transfer edilmektedir.

Denizbank Faiz Oranları

Gelelim Denizbank Media Markt kredi faiz oranlarına. Denizbank, aylık %1.49 faiz oranı uygulamaktadır. 5.000 TL’ye kadar olan kredilerde 26 TL kredi tahsis ücreti alınırken 5.000 TL üstü kredilerde 52 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Diyelim ki Media Markt’an 5.000 TL’lik alışveriş yaptınız ve bu bedeli Media Markt kredisi kullanarak ödeyeceksiniz. 12 ay vade için aylık ödenecek tutar 463 TL olacaktır. 12 ay sonunda ödenecek tutar ise 5.562 TL olacaktır. Hemen şunu da belirtelim ki Denizbank Media Markt kredisinde hayat sigortası zorunluluğu vardır. Bu sigorta bedeli kullanılacak kredi tutarına göre ve müşterinin yaşına göre değişmektedir.  Son olarak daha detaylı bilgi edinmek isteyenler buraya tıklayarak bilgi sahibi olabilirler.

Bir önceki yazımız olan Müşteri Numarası Nasıl Öğrenilir? başlıklı makalemizde müşteri no ve Nerede Yazar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık