Denizbank Maaş Müşterisi Kredi Hesaplama | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Denizbank Maaş Müşterisi Kredi Hesaplama

Denizbank Maaş Müşterisi Kredi Hesaplama

Maaş Müşterisi Kredi Hesaplama

Maaşını Denizbank şubeleri üzerinden alan kişilere Denizbank pek çok avantaj sunmaktadır. Maaş hesabı olan kişilerden banka yıllık hesap işletim ücreti tahsil etmezken aynı zamanda Denizbank kredi kartı kullanmayı tercih eden müşterilerine de kredi kartı ücreti için çeşitli esneklikler tanımaktadır. Maaş müşterilerine kredi kullandırma konusunda da son derece iyi koşullar sağlayan banka aynı zamanda gelir belgesi olmadan kredi kullanımına da izin vermektedir.

Denizbank Maaş Müşterisi

Her ay düzenli olarak maaşlarını Denizbank şubelerinde açılan hesapları aracılığı ile alan kişiler Denizbank maaş müşterisi olarak kabul edilmektedir. Maaş müşterilerine özel olarak banka daha uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullanımına izin verirken aynı zamanda konut kredisi ve taşıt kredisi paketleri içinde aynı avantajlar söz konusudur. Yine maaşını düzenli olarak Denizbank şubelerinden alan maaş müşterilerine özel olarak banka yatırım hesabı ve vadeli hesap seçenekleri içinde daha yüksek faizler sunmaktadır.

Denizbank Kredi Başvurusu

Maaş müşterilerinin kredi başvurusu için iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan ilki maaşlarını aldıkları Denizbank şubeleri üzerinden şahsen başvuruda bulunarak kredi başvuru formu doldurmaktır. Maaşınızı zaten her ay düzenli olarak bu şubeden aldığınız için banka ayrıca kredi başvuru evrakları olarak maaş bordrosu ya da gelir belgesi talep etmeyecek olup sadece kimlik belgeniz ile başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Bir diğer yöntem ise Denizbank internetten kredi başvurusu işleminde bulunmaktır. Maaş müşterileri için bu seçenekte 55 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunulmasına izin verilmektedir.

Denizbank Kredi Hesaplama

Denizbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerinizi Denizbank internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz kredi hesaplama makinesi üzerinden yapmanız mümkündür. Buna ek olarak Denizbank şubeleri üzerinden de size özel kredi faiz oranları ile hesaplama yapılmasını talep etmeniz mümkündür. 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen maaş müşterilerinin aylık kredi taksit ödeme tutarı 372 lira olurken 48 ay vadeli kredi kullanmak isteyen kişilerin aylık ödemesi ise 305 lira olarak gerçekleşmektedir. 24 ay vadeli 10 bin TL kredi kullanan kişilerin ise aylık ödemeleri gereken kredi tutarı olarak belirlenen rakam 510 liradır.

Bir önceki yazımız olan 48 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde 48 ay, ihtiyaç kredisi ve vadeli kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık