Denizbank Anneler Günü Kampanyası | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Denizbank Anneler Günü Kampanyası

Anneler gününe sayılı günler kala bankalar ardı arkasına kampanyalar yapmakta bu bankalardan bir tanesi de Denizbank. Denizbank bu kampanya ile aile bireylerinin annelerine olan sevgilerini pekiştirme amacında.

Denizbank Anneler Günü Kampanyası

Kampanya 1 mayıs ile 15 mayıs 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih arasında yapacağınız giyim, elektronik, kozmetik ve gıda alışverişlerinizde denizbank bonus kredi kartınız ile yaptığınız tüm harcamalarınıza tam 50 TL bonus veriliyor.

Denizbank’ın Anneler Günü kampanyası için toplamda 5 adet 100 TL lik alışveriş yapmanız gerekiyor. Ayrıca Kampanyaya katılmak için Paracard sahibi iseniz ANNECİM yazıp 3280’e, DenizBank Banka Kartı sahibi iseniz ANNEM yazıp 3280’e sms yollamanız yeterli.

Denizbank Anneler Günü

Denizbank Anneler Günü

Bir müşteri sadece 1 kez yararlandığı gibi, kazandığınız 50 TL vadesiz hesabınıza yansımaktadır. İnternet sitelerinden yapacağınız alışverişler ne yazıkki geçersizdir.

Anneler Günü Ne Zamandır ?

Anneler Günü 10 Mayıs 2015 Pazar günü kutlanacak.

Anneler Günü Tarihi ?Bir önceki yazımız olan Deniz Bonus'a Başvuranlara 30 TL Hediye başlıklı makalemizde 30tl kampanyası denizbank, deniz bonus kartı başvurusu ve deniz kart 30 tl hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık