Denizbank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi kampanyaları artış gösteriyor. Denizbank da bu bankalardan biridir.

Gerçekleştirilen yeni yasal düzenlemenin Resmi Gazete’de yayımlanması ile beraber Denizbank’ta adını 48 ay vadeli kredi veren bankalar arasına yazdırmış durumda. Düzenlenen kampanya kapsamında 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketleri sunan banka düşük kredi faiz oranları ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı çok daha uygun koşullarda karşılamanızı sağlıyor.

Denizbank 48 Ay Kredi

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları seçilen kredi paketi ve kampanyaya bağlı olarak değişkenlik gösterirken örneğin Denizbank maaş müşterilerine özel kredi paketi ile Denizbank internetten kredi paketi için uygulanan kredi faiz oranları farklı olarak uygulanmaktadır.

Bu nedenle kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin öncesinde kendilerine en uygun olan kredi paketini ve vadesini belirleyerek buna göre kredi başvurusunda bulunmaları avantajlı ihtiyaç kredisi kullanmalarını sağlamak adına çok önemlidir. İlk kez Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilere özel olarak sunulan Denizbank hoş geldin kredisi ise en uygun ihtiyaç kredisi paketlerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Denizbank Hazır Kredi

Denizbank müşterilerine özel olarak sunulan hazır kredi limiti sayesinde bankaya gitmeden kredi kullanılmasına izin verilmektedir. Denizbank internet şubesi kullanıcılarının yararlanabildikleri bu hizmet sayesinde sadece birkaç tıklama ile internetten kredi kullanımı işlemi gerçekleştirilmiş olur. Ön onaylı kredi paketinden farklı olarak bankaya hiçbir şekilde kredi başvuru evrakları ile gidilmesine ve bir daha kredi onayı alınmasına gerek yoktur. Kredi tutarı hesaba yatırılmakta ve dilediğiniz her an hazır kredi limiti sayesinde kredi kullanmanıza olanak sağlanmaktadır.

Denizbank SMS Kredi

SMS kredi başvurusu için müşterilerine hizmet veren Denizbank kredi ön onayı vererek müşterilerinin kredi taleplerini yanıtlamakta, kredi başvuru evrakları ile gelen müşterilerinin ise kredi kullandırımlarını tamamlamaktadır. Denizbank SMS kredi başvurusu için kişinin cep telefonunun kısa mesaj bölümünden önce büyük harflerle KREDİM yazıp ardından bir boşluk bırakıp kimlik numarasını ekleyerek oluşturduğu kısa mesajı 3280 numarasına göndermeleri yeterlidir. Bu mesajın ardından Denizbank kredi başvuru sonucu sadece 5 dakika içerisinde aynı cep telefonuna kısa mesaj olarak göndererek vermekte olup kredi ön onayı alan kişiler kredilerini hemen kullanabilmektedir.

Bir Cevap Yazın