Deniz Bonus'a Başvuranlara 30 TL Hediye | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Deniz Bonus’a Başvuranlara 30 TL Hediye

Kredi kartı almak isteyen veya düşünenlere güzel bir fırsat sunan Denizbank, kendi bankasının kredi kartına başvuran müşterilere tam 30 TL Bonus veriyor. Bu bonusu almak isteyenler gerekli şartları veya bilmeniz gereken detayları bu yazımızda öğrenebileceksiniz.

Deniz Bonus’a Başvuranlara 30 TL Hediye

Kampanya 4 mayıs ile 1 haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir. Yani bu tarihler arasında karta başvuruda bulunmuş iseniz bu bonusu kazanmaya hak kazanırsınız. Kazanılan bu bonusu 8 temmuz 2015 tarihinde ilgili kartınıza yükleniyor. Yani hemen yüklenmiyor 1 ay beklemeniz gerekiyor. Ayrıca ek kartlar kullanım dışıdır ana kart olması gerekmekte. Eğerki bu bonusu 18 temmuz 2015 e kadar kullanmadığınızda ne yazıkki banka bonusu geri almakta. Yani kullanmak için toplamda 10 gününüz var. Hemen kullanmak içinse deniz bonusların geçerli olduğu alışveriş sitelerinde harcayabilirsiniz özellikle de N11 sitesi uygun puanlar için.

Deniz Bonus 30 TL

Deniz Bonus 30 TL

Deniz Bonus 30 TL BaşvurmakBir önceki yazımız olan Restorasyon Kredisi Limitleri başlıklı makalemizde Restorasyon kredileri, Restorasyon Kredisi ve Restorasyon Toki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık