Canım Evim Konut Kredisi Halkbank

Son zamanlarda oldukça durgun bir hal alan konut kredisi taleplerinin nedeni konut kredisi faizlerinin istenilen seviyeye düşmemesi ve sürekli olduğu yerde durması ile ev sahibi olmak isteyen birçok kişi duraklama dönemine geçmekte. Bu durgunluğa çare olarak Türkiye’de yer alan bankaların bir kısmı konut kredisi üzerine pek fazla olmasa da faiz oranlarını düşürüp, aynı zaman’da geri ödeme ile ilgilide farklı çözümler üreterek müşterilerine konut kredisi çekme isteğini sunmaktadır. Buna en büyük örnek ise son zamanlarda popüler bir hal alan ve konut kredisini en iyi şekillerde sunan Halkbank, Canım evim kredisi ile ev sahibi olmak isteyenleri mutlu sona yaklaştırmakta.

HALKBANK CANIM EVİM KONUT KREDİSİ ÖDEME SEÇENEKLERİ

Halkbank sunmuş olduğu canım evim konut kredisi ile müşterilerine farklı geri ödeme seçenekleri sunmaktadır. Oldukça makul seçenekler ile karşılaşan müşteriler konut kredisini çekerek rahatlıkla ev sahibi olabilmektedir. Sunmuş olduğu aylık veya üç aylık ödeme imkânları ile her bütçeye uygun kredi sunan Halkbank, bunların yanı sıra aynı zaman’da serbest ödemek seçeneklerini de müşterilerine sunmakta. Serbest ödemeden kasıt her müşteri kredilerine daha düşük ödemeler ile başlayabilir, aralıklı olarak ödemelerini gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca dileyen müşteri aylık vade ödemelerinde diledikleri kadar ödeme yapabilirler. Örnek olarak belirtecek olursak bir sonraki ay normal aylık geri ödemeden daha fazla, ondan sonraki bir ay sise normal aylık geri ödemeden daha az miktar yatırarak sıkıntısız bir şekilde kredi ödemelerine devam edebilmektedirler. Bütçeyi sarsmayan ve aynı zaman’da tüketici dostu olan bu kredi günümüzde en çok tercih edilen konut kredisi olarak ilk sırada yer almakta.

CANIM EVİM KONUT KREDİSİ VADELENDİRME

Canım evim kredilerinde 60 aydan 180’a aya kadar varan vadeler ile konut kredi ödemelerinizi vadelere bölerek tamamlayabilirsiniz. Vadelere göre faizleri ele aldığımızda ise 60 ay vadeli konut kredisi için aylık %1.13 faiz oranı uygulanmakta. 120 ay vade için %1.15, 180 ay vade için ise %1.19 faiz oranı uygulanmaktadır. Halkbank’ın sunmuş olduğu canım evim konut kredisi tahsis ücreti ise 500 TL olarak belirlenmiştir.

Bir Cevap Yazın