BJKAS Hisse Analizi Mayıs 2015 | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


BJKAS Hisse Analizi Mayıs 2015

Yatırım köşemizde bugün futbol şirketleri hisselerinden bir tanesi olan BJKAS Hisse Analizi Mayıs 2015 ile karşınızdayız. Futbol hisselerinin genel analizini yaptığımızda ; alınan sonuçlar ve Avrupa da olacak olan genel kademeler etkili olmaktadır. Bunlardan biri olan Beşiktaş A.Ş. hissesi de bu kademelerdeki yerini almaktadır.

BJKAS Hisse Analizi Mayıs 2015

Hafta sonunda yapılan müsabakalarda alınan beraberlik ve rakiplerin galibiyet ile bitirmesi sonrası BJKAS, 2.33 seviyesinde %4 lük bir kayıp ile 2.23 2.25 bandında gidip gelmektedir. İlerisini görmediğimiz için hissenin artması ve ya düşmesi tamami ile Süper lig de alınacak başarılardan geçmektedir. Zira içinde bulunduğu mali krizi tek tek aşma amacında olan yönetim hızla kademeleri kapatmak istemektedir.

Bjkas

Bjkas

Hafta içi oynanacak maçların olması nedeni ile hisse günü düşüş ile kapatabilir ancak oynanacak maçlardan dolayı 3 büyüklerden birinin takılması beklenmekte ve bu sonucun BJKAS, hissesini yeniden olumlu sinyallerin gelmesini sağlamakta. Gelecek yıl AVRUPA kupalarına katılma şansının giderek garantilenmesi sonucuda bu seviyelerin al sinyali olduğu da gelen sonuçlar arasında.Bir önceki yazımız olan Borsada Uzun Vadeli Düşünmek başlıklı makalemizde borsada uzun süreli beklemek, uzun vade önerileri ve uzun vadeli borsa hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık