Başakkart İle 6 Ay Vadeli Mazot Alın | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Başakkart İle 6 Ay Vadeli Mazot Alın

1 Ağustos 2016

Başakkart İle 6 Ay Vadeli Mazot

Ziraat Bankası farklı gruplardaki çalışanlara sağladığı önemli ayrıcalıklarla sürekli olarak gündemde olan önemli bir bankadır. Devlet bankası olması sebebiyle birçok kesime özel ayrıcalıklar tanıyan bankanın ayrıcalıklarından bir tanesi de çiftçi ve tarım çalışanlarına yöneliktir. Ziraat Bankası’nın tarım çalışanlarına sağladığı özelliklerden bir tanesi de Başakkart’tır. Başakkart sahipleri bankanın kendilerine tanıdığı birçok özellikten faydalanabilirler. Düşük faizli alışveriş olanağı, günün her saati bankamatikler ve şubelerden para çekme olanağı ve ödeme kolaylığı Başakkart’ın en önemli avantajlarındandır.

Ziraat Bankası Başakkart alabilmek için çiftçi ve tarım çalışanlarının Ziraat Bankası’nın herhangi bir şubesine başvurmaları gerekmektedir. Bankaya başvurduktan sonra banka yetkilileri kişilerin hangi evrakları toplamaları gerektiğini iletmektedir. Sonrasında ise gerekli olan evraklar toplandıktan sonra bankaya yeniden başvurulur. Ziraat Bankası kendilerine gelen talepleri kısa süre içerisinde değerlendirerek Başakkart sahibi olmak isteyen müşterilerinin taleplerini gerçekleştirmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Ziraat Bankası Başakkart sahipleri birçok konuda ayrıcalık sahibi olurlar. Bu konuda Başakkart sahiplerine tanınan ayrıcalıklardan bir tanesi de oldukça uzun vadelerle mazot alınabiliyor olmasıdır.

Başakkart sahipleri Ziraat Bankası’nın anlaşmalı olduğu akaryakıt istasyonlarından istedikleri zaman uygun ücretlerle yakıt alabiliyorlar. Normal fiyatların çok daha altında satın alınan akaryakıt ücretlerinin ödemesi konusunda da önemli avantajlar bulunuyor. Başakkart ile tarım faaliyetleri için satın alınan mazot ücretleri 6 aya kadar vade avantajından yararlanılarak ödenebiliyor. Sizlerde Başakkart sahibi iseniz ve Başakkart ile 6 ay vadeli mazot alın kampanyasından ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu ayrıcalık Başakkart sahiplerine kartlarını aldıkları zaman ayrıntılarına kadar anlatılmaktadır ancak yine de bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan Başakkart sahipleri olabilir istedikleri zaman bankanın müşteri temsilcilerini arayarak istedikleri bilgiyi alabilirler.Bir önceki yazımız olan Restorasyon Kredisi Limitleri başlıklı makalemizde Restorasyon kredileri, Restorasyon Kredisi ve Restorasyon Toki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık