Bankpozitif Kredi Başvurusu Sonucu | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Bankpozitif Kredi Başvurusu Sonucu

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. veya diğer sadece BankPozitif olarak ta adlandırılan banka bünyesi bankacılık alanında yeni nesil bir sistem ile farklı bir bankacılık hizmeti sunmaktadır. Alışılmış banka şubelerine nazaran daha samimi ve müşteriyi memnun kılıcı davranışları ile diğer bankalara göre daha farklı bir işleyiş gösteren BankPozitif, göstermiş olduğu ilginin dışında kredi ve benzeri bankacılık işlemlerinde de müşterilerine ve müşterisi olmak isteyen kişilere farklı ayrıcalıklar sunmaktadır. Kredi çekmek isteyen kişilere sunmuş olduğu düşük faiz oranlarına sahip kredi ürünleri ile müşterilerin ilgisini çeken BankPozitif bu doğrultuda müşterileri ile birebir tüm soruları yanıtlayarak kredi çekilmesi üzerine hiçbir üstü kapalı konunun kalmamasını sağlamaktadır.

BANKPOZİTİF KREDİ BAŞVURUSU SONUCU ÖĞRENME

Şubelerin yanı sıra aynı zaman’da bankanın resmi sitesi olan http://www.bankpozitif.com.tr adlı web sitesine erişim sağlayarak burada bulunan kredi başvuru formlarını doldurarak internet üzerinden de kredi başvuru talebinizi gerçekleştirebilmektesiniz. İnternet üzerinden yapacağınız kredi başvurusu ile dakikalar içerisinde tanımını yaptığınız mobil hattınıza olumlu veya olumsuz net cevap gelmektedir. Eğer gelen mesaj’da krediniz onaylandı ise BankPozitif Bankasından kredinizi kolaylıkla çekebilirsiniz.

Diğer bankalara göre daha hızlı bir işleyiş gösteren ve müşterilerine daima daha ayrıcalıklı farklı alternatifler sunan BankPozitif kredi başvurularında da birbirinden farklı seçenekleri müşterilerine sunmaktadır. Nitekim birçok banka’da günlük olarak beklenen kredi onay süreci BankPozitif tarafından dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir. Eğer başvurunuzu olumlu geçtiyse geriye BankPozitif kredi başvurusu sonucu üzerine bilgi edinmeye geliyor. Bu doğrultuda resmi siteden yaptığınız başvuru ekranında açılan ekran içerisinde bankanızın size sunduğu kredi sözleşmesini kabul ettikten hemen sonra çekeceğiniz kredinin taksitlendirilmesi, ödeme metodu, taksit sayısı, aylık ödenecek miktar ve benzeri konulara ilişkin düzenlemeleri yapmanız gerekmektedir. Hesaplama aşamasından sonra prosedür gereği banka size müşteri haklarınız ile ilgili bilgilendirme ve seçeneklerin yer almış bulunduğu bir formu karşınıza çıkararak onaylamanızı isteyecektir, bu aşamadan hemen sonra ise çıkan ekrana onaylanan kredinizin hesaba yatması için adınıza kayıtlı herhangi bir banka hesap numarası istenmektedir. Banka hesabını yazdıktan sonra krediniz gün içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır.Bir önceki yazımız olan Restorasyon Kredisi Limitleri başlıklı makalemizde Restorasyon kredileri, Restorasyon Kredisi ve Restorasyon Toki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık