Bank'O Shuttle Kredi Kartı Başvurusu | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Bank’O Shuttle Kredi Kartı Başvurusu

Odeabanktan seyahat edenlere özel olarak gerçekleştirilen bu kredi kart ile sürpriz fiyatlar sizleri bekliyor. Bank’O Shuttle Kredi Kartı Başvurusu yapmak için herşey burada.

Bu kredi kartı sayesinde hem özel şoförünüz olacak hem de shuttle dediğimiz özel servisten hızlıca ve indirimli olarak yararlanacaksınız. Bu hizmet genel de Bank’O Card Secure Drive Çağrı Merkezi hafta içi 09:00-23:00, cumartesi günleri 11:00-23:00, Pazar ve tatil günleri 12:00-22:00 arası hizmet vermektedir. Şoför almak isterseniz de Şoför talebi, hizmetin verileceği saatten mesai saatleri içinde (09:00-18:00) 6 saat, mesai saatleri dışında en geç 12 saat önce yapılmalıdır.

odeabank-shuttle-hizmeti

Bank’O Shuttle Kredi Kartı Başvurusu yapmak için öncelikli olarak Odeabank şubelerine gitmeniz gerekiyor. Yani başvurunuzu oradan yapmalısınız. Size en yakın Odeabank Şubelerine buradan ulaşabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Bank’O Card Axess Gold Başvurusu başlıklı makalemizde Axess Gold başvurusu, Axess Gold kredi kartı ve odeabank kredi kartları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık