Az Parayla Kendi İşini Kurmak

Az Parayla Kendi İşini Kur 

Kendi işinizi kurmak istiyorsanız, bunu 100 bin ₺ miktara kadar yapabileceğiniz alternatif işlerle sağlayabilirsiniz.  Talep fazlalığı ve uzun vadede kar sağlayan işler göz önünde bulundurularak yeni bir işe yatırım yapabilirsiniz.

Emlak Danışmanlığı

Yeni baştan bir firma olarak değil ama kurumsal bir emlak firmasının franchise şubesini açarak bu işe başlayabilirsiniz. Düşük maliyet ve yüksek kar ile beraber emlak sektöründen siz de ciddi kar elde edebilirsiniz. Üstelik uzun vadede devamlılığı olan bir iş olduğu da su götürmez gerçek.

Döner Satış

Popüler satış alanlarından birisidir.  Hemen her restoranda yer alan tavuk et döner sayesinde kısa sürede müşteri potansiyeli yakalayabilir ve kar elde edebilirsiniz. İyi iş yapan bir restoranda dönerin aylık geliri 100 bin₺ ‘yi bulabiliyor.

Balık Büfeleri

Balık büfeleri sektöründe de son yıllarda ciddi bir hareketlilik görmek mümkündür. Özellikle balık üretiminin de olduğu deniz kıyısı bölgelerde daha fazla bundan gelir elde etmek mümkündür. Üstelik giderek alışveriş merkezleri, caddeler ve kalabalık alanlarda balık büfesi görmek sıklaşıyor.  Mobil stant konseptiyle satış yapabilir ve uygun maliyetle ciddi kar elde edebilirsiniz. 30 bin ₺’ye kadar ciro getiren bölgeler mevcuttur.

Kadınlar İçin Spor Merkezleri

Bu işletme biçimi de son yıllarda popüler hale gelmiştir. Kadınlar için spor merkezleri özellikle kadınlara özel aletlerin olması ve 15-75 yaş arası tüm kadınlara hitap etmesiyle fark yaratıyor.

El ve Ayak Bakım Merkezleri

Amerika’dan alınan bir konsept olan el ayak bakım merkezi kar marjı oldukça yüksek bir iş olarak piyasada uygun maliyetle yüksek bir gelir vaat ediyor. El ve ayak bakım merkezleri, sadece bu alanda işlem yaptırmak isteyenlerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmış.

Kuruyemiş Satışı

Türkiye’de yıllık kuruyemiş tüketimi oldukça yüksek rakamlarda seyrediyor. Üstelik Gaziantep ve Denizli gibi illerde düzenli olarak büyüme kaydeden bir alan olduğu bilinmekte. Kurumsal bir firmanın franchising mağazasını açarak ortalama bir maliyetle güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

Stantta Mısır veya Çubukta Patates Konsepti

Bardakta mısır konsepti biraz geride kalmaya başlamakla beraber çubukta patates stantları özellikle tatil yörelerinde oldukça popüler hale gelmiş durumda. Özel bir çubukta baharatlı ve özel soslu olarak sunulan bu ürünler stant kiralama ile gerçekleşiyor ve kar oranı oldukça yüksek.

Sağlıklı Meyve Suyu Barları

Sağlıklı yaşam üzerine içecekler de oldukça popüler hale gelmiş durumda. Meyve suyu pazarı hem yurt dışında hem de yurt içinde oldukça fazla talep görüyor. Bu durum elbette yatırımcıların dikkatini bu alana topluyor. Vitamin deposu meyve sularını seri şekilde üretmek için gerekli makine ve sistemin olması yeterli. Alışveriş merkezi ya da cadde mağazası için de ideal bir konsept durumunda ve maliyeti değişkenlik gösteriyor.

Bir Cevap Yazın