Akbank Eko Pos Paketi Avantajları | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Akbank Eko Pos Paketi Avantajları

Tahsilat konusunda günümüzde esnafın en önemli aracı haline gelen POST (Point Of Sale), esnafa tahsilat ve benzeri işlemlerde en çok fayda sağlayan, aynı zaman’da cironun artmasında yardımcı element rolü oynamaktadır. Türkiye’de kullanılan kredi kartı sayısı, kart kullanma aktifliği ve kartların borçlanması göz önüne alındığı vakit ne demli bir geçerlilik payının ve aynı zaman’da işletmedeki nakit hareketliliğin ne denli bir büyüme de olduğu görebilmekteyiz. Bunu görmek adına eğer pos cihazlarına karşı bir araştırma içerisindeyseniz çevrenizde yer alan işletmelerin pos cihazlarının cirolarına göz atabilirsiniz. İyi bir araştırmanın neticesinde işletmenizde pos cihazının kullanılmasında ne denli bir ihtiyaç duyulduğunu anlayabileceksiniz. Bu doğrultuda pos cihazını işletmesine dahil etmek isteyen kişilerinde dikkat etmesi gereken bir takım önemli konular yer almaktadır.

POS CİHAZI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKLİ?

Pos cihazına sahip olmadan evvel ilk olarak pos fiyatlamaları üzerine bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Son zamanlarda Akbank tarafından sunulan Akbank Eko Pos Paketi adı altında yeni bir pos fiyatı uygulaması başlatarak pos alanında daha farklı bir işleyiş tarzını işletmelere sundu. Aslında bakılacak olursa bu uygulamanın benzeri Akbank Eko Pos Paketinden önce Garanti Bankası tarafından sağlanan “POS ON” kampanyasının aynısı olarak görülmektedir. Akbank Eko Post Paketi’ni samimi bir dille açıklayacak olursak; “Peşin olarak işletmeden komisyon alıp, çekilen pos tutarını ise bir sonraki güne komisyonsuz işletmeye sunmak” tarzında bir paket içeriği sunmakta.

AKBANK EKO POS PAKETİ AVANTAJLARI

Öncelikle size paket hakkında hem görsel hem de metin olarak bilgiler sunalım. Akbank’ın resmi web sitesinde yer alan Eko Pos Paket fiyatlamasının görsel halini hemen aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Normal şartlarda bu paketi kullanmayan üye işyeri sahipleri %1.16 komisyon ödemek zorundadır. Bunu fiyatlandırma üzerinden ele aldığımız zaman 100 TL değerindeki bir çekim sonucunda ertesi gün 98.84 TL alabilmektesiniz. Akbank Eko Pos Pakette ise bu duruma dayalı olarak 2.500 TL değerindeki ciroya karşılık resimde de görüldüğü üzere 29 TL peşin olarak ödeme yapıp, ertesi gün paranızı kesintisiz bir şekilde 100 TL olarak alabilmektesiniz. Buna dayalı olarak söylemek gerekirse Akbank Eko Pos Paketi daha uygun olmaktadır.Bir önceki yazımız olan Restorasyon Kredisi Limitleri başlıklı makalemizde Restorasyon kredileri, Restorasyon Kredisi ve Restorasyon Toki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık