Akbank Direkt İletişim Takibi

Bankalar yapmış olduğu yenilikler ve hizmetlerle tüm bankacılık işlemlerini müşterilerinin ayaklarına kadar getirmektedir. Akbank direkt iletişim takibi sistemi sayesinde tüm Akbank bankacılık işlemlerinizi size ait menü sayesinde takip edebileceksiniz.

Akbank Direkt İletişim Takibinin Özellikleri

Günümüzde bankacılık faaliyetlerinin sayısı o kadar çok arttı ki artık bankacılık işlemlerinin takibi zorlaşmaya başlamıştır. Dönem içi yapılan kredi kart harcamaları, ödenmesi gereken krediler ve son ödenme tarihleri, fatura ödemeleri ve tarihleri, çekler, teminat mektupları, vadeli hesapların bitiş tarihleri gibi bir çok bankacılık işlemlerini takip etmekte zorlanabiliriz. Akbank, müşterilerinin hizmetine sunmuş olduğu direk iletişim takibi sayesinde müşterisine özel takip sayfası açmaktadır. Bu direk iletişim takibi sayesinde tüm bankacılık işlemlerini takip edebildiği gibi uyarı sistemi sayesinde yaklaşan banka ürün ve hizmet ödemelerinin yaklaştığı haberini alabileceksiniz.Ayrıca önceki banka ve hizmet ödemelerinize dair tüm dokümanları dönemsel olarak görme şansınız bulunmaktadır.

Akbank Direkt İletişim Takibine Kayıt Olma

Gelelim Akbank direkt iletişim takibi sistemine nasıl kayıt olunacak. Öncelikle Akbank müşterilerine özel bir hizmet olduğu için Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Akbank’a ait hesap numaraları, kredi kart bilgileri, müşteri numarası gibi bilgiler sayesinde Akbank direkt iletişim takibi hizmetine üye olabilirsiniz. Üye olunduktan ve giriş yapıldıktan sonra sistemde kayıtlı cep telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir. Doğrulama kodunun girilmesiyle belirleyeceğiniz şifre ile artık Akbank direk iletişim takip sayfasına girmiş olacaksınız. Müşteriye özel menüler ile Akbank ile olan tüm çalışmalarınız, borçlarınız sitemde görebileceksiniz. Bu bilgilerin sadece müşterilerin görebileceğini de unutmayalım.

Kaybedilen Akbank Direkt İletişim Takip Şifresi Alma

Akbank direk iletişim takibi giriş şifrenizi unuttuysanız panik yapmayın. Turkiye.gov.tr adresinden e-devlet şifresiyle giriş yapıp İnternet Bankacılığı  sekmesinden Akbank logosuna tıkladığınız zaman Akbank direkt iletişim takip sistemine giriş yapabileceksiniz. Unutulan şifreyi almanın diğer bir yolu ise Akbank telefon bankacılığıdır. Akbank telefon bankacılığını arayarak şifre bölümünden yeni şifre talep edebilir ve sisteme kayıtlı cep telefonunuza gönderme yaptırabilirsiniz.