Akbank Axess Kredi Kartı İptali | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Akbank Axess Kredi Kartı İptali

Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Kredi kartları bankalar tarafında müşterilerine sunulan ayrıcalıkları olan para yerine kullanılabilen kartlardır. Bankaların müşterileri için belirlediği limit doğrultusunda kullanılabilen alış-veriş yapan nakit para ihtiyacını karşılamaktadır. Bir nevi müşterinin nakit desteğini banka tarafından geri ödemek koşuluyla sağlaması Kart sahiplerinin de borçlarını her ay belirledikleri gün içerisinde ödemeleri gerekmektedir. Aksi halde bankaların belirledikleri faiz oranları doğrultusunda günlük faiz uygulanmaktadır. Günümüzde her banka müşterilerine belirli oranda belirledikleri limit karşılığında kart verebilmektedir.

Kredi kartları günlük yaşamı kolaylaştıran bir uygulama olup, yanlış kullanımları sonucu üzücü sonuçlar da doğurabilir. Bu nedenle kartı kullanıp sonra da gününde borcu ödemek müşteri için avantajlı olacaktır. Aksi takdirde borç yükümüz artacak, ödemesi ileriki dönemlerde daha da zor olacaktır.

Akbank ta diğer bankalar gibi kredi kartı uygulaması yapmakta müşterilerine axess kredi kartı vermektedir. Müşteriler bu kartı belirli bir sure kullandıktan sonra memnun kalmaz ya da başka sebeplerden dolayı isterlerse iptal de edebilirler. İptal işlemi için bir kaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi size en yakın AKBANK şubesine giderek orada bulunan bireysel müşteri temsilcileri aracılıyla yapabilmektedirler. Bunun için kartımı iptal ettirmek istiyorum demeleri yeterli olacaktır. Müşteri temsilci gerekli evrakları aldıktan sonra iptal işlemini Gerçekleştirecektir. Diğer bir yöntem ise telefon bankacılığı hizmeti sayesin de yedi gün yirmi dört saat istedikleri her dakika yaptırabilmektedirler. Bunun için yapılacak işlem ise kartların arka yüzünde yazan Akbank müşteri destek hattı numarasını aramak yeterli olacaktır. Oradan sesli yanıt sistemiyle müşteri temsilcinize bağlanarak Akbank Axess Kredi Kartımı iptal ettirmek istiyorum demek yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi müşterinin güvenliği için bir kaç bilgi sorusu sorduktan sonra iptal işlemini gerçekleştirecektir.

Akbank kredi kartı iptali için müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyenlere telefon bilgisi aşağıda vereceğim. Öncelikle Akbank müşteri hizmetleri numarasını aramak ücretlidir. Ücretsiz bir hizmet olmamak ile birlikte tarihe şehir içi konuşma tarifesi olarak uygulanmaktadır. Yani cep telefonunuzla yapacağınız arama sabit hat ile şehir içinde arama yapma bedeli olarak hesaplanıyor.

Müşteri Hizmetleri : 444 25 25 / 0850 222 25 25Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Akbank Kredi Kartı, akbank kredi kartı başvurusu ve Akbank Kredi Kartı başvurusu sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık