Akbank Acil Nakit | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Akbank Acil Nakit

Akbank müşterilerine veya müşterisi olmak isteyen kişilere birbirinden harika kampanya ve fırsatlar sunmaya devam ediyor. Günümüz ekonomik koşullarına baktığımızda veya acil olarak ihtiyaç duyduğumuzda bize lazım olan parayı bulmak biraz zor gibi geliyor. Fakat acil kredi desteği sunan bankalar arasında yer alan Akbank müşterilerine vermiş olduğu acil nakit desteği sayesinde bu tür sorunların önüne rahatlıkla geçebilmekte. Kişiler ihtiyaç, konut veya taşıt kredisi için farklı bankaların yüksek faiz oranları ile karşılaşabilmekte ve bu durum aynı zaman’da onaylansa dahi biraz gecikmeli olduğu için krediyi alacak olan kişinin acil durumunu etkilemektedir. Akbank bu kapsamda müşterilerine web kredi desteği ile acil nakit imkanını tanıyarak müşterilerinin kredi başvurusu taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir. Ayrıca Akbank müşterisi olmasanız dahi bile web kredi başvurunuz ile Akbank’tan kolaylıkla kredi alabilmeniz mümkün.

AKBANK ACİL NAKİT BAŞVURUSU İÇİN NE YAPMAK GEREKİYOR?

Akbank acil nakit kredisi adı altında vermiş olduğu hizmetler ile müşterilerinin çok kısa bir işlem sayesinde rahatlıkla başvurularını yapmalarını sağlamakta. Başvuru için öncelikle “buraya” tıklayarak işleminizi yapabilir, eğer başvurunuz var ise mevcut onaylanmış başvurunuzu güncellemek içinde aynı yerden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Başvuru işleminizin hızlı bir şekilde değerlendirilmeye alınması için başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz GSM hattınızdan 4425 veya 0532 444 25 25 numaralarına KREDI yazıp kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

ACİL NAKİT KREDİSİ EKSİK BİLGİ TAMAMLAMA AŞAMASI

Başvuru sürecinin hızlanması adına 4425’e attığınız mesaja cevap olarak “Eksik Bilgiler” ile ilgili bir SMS alırsanız, resmi web sitesinde yer alan “Web Kredi Eksik Bilgi Tamamlama” butonuna basarak eksik kalan tüm bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlayarak güncelleyebilirsiniz. Eksik bilgilerinizin tamamlanabilmesi için sisteme giriş yaparken, SMS ile sizlere gelen “Referans Numarası” ile giriş yapmanız gerekecektir. Gelen ekranda karşınıza sadece eksik veya yanlış girilen alanlar gelmekte olup, sizden tümünün doldurulması istenmektedir. Tüm eksiklikleri tamamladıktan hemen sonra belirtmiş olduğunuz GSM numaranıza SMS olarak başvurunuz ile ilgili net cevap alabileceksiniz.Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Akbank Kredi Kartı, akbank kredi kartı başvurusu ve Akbank Kredi Kartı başvurusu sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık