48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Her türlü nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi paketleri tüm bankalar tarafından kullandırılmakta olup belirli şartları taşıyan kişiler bu paketlerden yararlanabilmektedir. Yapılan yasal düzenlemelerin ardından 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sınırlandırılması getirilen ihtiyaç kredisinde en uzun vade yeniden 48 aya çıkarılmıştır. Yasal düzenlemenin yapılmasının ardından ihtiyaç kredisi veren tüm bankalar aynı zamanda artık 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunmaktadır.

Denizbank 48 Ay Vadeli Kredi

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Denizbank ihtiyaç kredisi paketleri ile oldukça geniş bir seçenek sunmaktadır. Denizbank emekli kredisi, Denizbank eğitim kredisi ve Denizbank facebook kredisi diğer kredi paketlerine oranla daha yoğun ilgi gören kredi kampanyaları olarak öne çıkmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları için ise seçilen kredi paketi ve seçilen kredi vadesi önemli belirleyenlerdir. 48 ay vadeli ihtiyaç kredileri için Denizbank SMS kredisi ve Denizbank internet kredi başvurusunda bulunulmasına da izin verilmektedir.

Ziraat Bankası 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Ziraat 48 ay kredi paketlerinde son derece cazip kredi faiz oranları sunarken aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak farklı kredi paketleri de sunulmaktadır. Ziraat Bankası maaş müşterilerine özel kredi 2016 yılında en çok talep gören kredi paketleri arasında yer almaktadır. Ziraat ihtiyaç kredisi paketlerinde en uzun vade seçeneği olarak 48 ay vade seçeneği sunulurken ihtiyaç kredisi faiz oranları hem kredi vadesine hem de seçilen kredi paketine göre belirlenmektedir.

Garanti Bankası 48 Ay Kredi

İhtiyaç kredisi paketlerinde 48 ay seçeneği sunan bankalardan biri olan Garanti Bankası müşterilerine kolay kredi onayı vermesi ile tercih edilmektedir. Düşük kredi notuna kredi onayı veren banka özellikle de düşük tutarlı kredi başvurularında kredi notu yerine kredi başvuru formu dolduran müşterisinin aylık gelirini temel almaktadır.

48 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar

Odeabank, Finansbank, Akbank, Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası başta olmak üzere ülkemizde hizmet veren tüm bankalar müşterilerine 48 ay vadeli kredi kullanımına izin vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Maaş Müşterisi Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde Denizbank, Denizbank Maaş Müşterisi ve Maaş Müşterisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık