444 8 444 Odeabank Müşteri İletişim Numarası | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

444 8 444 Odeabank

444 8 444 Odeabank

Dünya’nın en güvenilir bankaları arasında bulunan Bank Audi Sal’in ülkemizde bulunan ve sermayesi tamamen buraya ait olan iştiraki olarak faaliyet gösteren Odeabank kurulduğu yıldan beri ülkemizde bankacılık faaliyetlerini kusursuzca yerine getirmeye kararlı bir şekilde işleyişlerine devam etmekte. 2012 yılında kurulmasına ve yeni bir banka olmasına rağmen Türkiye’de gerek bireysel gerek ise kurumsal bankacılık faaliyetleri üzerine oldukça başarılı bir performans sergileyen Odeabank, “Herkesin değil, sizin bankanız” sloganı ile müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı kampanyalar ve belirli dönemlerdeki fırsatlar sayesinde gerek kredi, gerek kredi kartı gerek ise diğer tüm bankacılık işlemleri ile kusursuz bir hizmet vermeye devam etmekte. 5 yıllık bankacılık serüvenleri içerisinde çok sayıda kitleye sahip olan bankacılık hem şubeleri hem de internet ve mobil bankacılık hizmetleri ile tüketicilerin tüm işlemlerini rahatlıkla yerine getirmesini sağlamakta.

ODEABANK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Odeabank müşteri temsilcisi erbabında vermiş olduğu ek hizmetlerde sadece internet ve mobil bankacılık değil, aynı zaman’da telefon bankacılığı sayesinde de birçok soru ve sorunlarına çözüm üretmekte. Tüketicileri tüm banka işlemlerini artık sadece şubelerden, internet ve mobil bankacılık yolları ile değil aynı zaman’da bankanın kendisine ait özel iletişim numarasından kendilerine ulaşan müşterilerine tüm bankacılık alanında ki faaliyetler üzerinden destek sağlamakta. Bu iletişim numarası sadece bankacılık işlemleri için değil, aynı zaman’da müşterilerin soru ve sorunlarına çözüm üretmek adına alanında uzman ve kaliteli müşteri temsilcileri adındaki müşteri destek unsurunu da taşımaktadır. Bu kapsamda verilen hizmetlere telefon bankacılığı da son dönemlerde eklenmiş ve başarılı bir performans grafiği oluşturmuştur.

ODEABANK MÜŞTERİ İLETİŞİM NUMARALARI

Odeabank müşteri iletişim numaraları üzerine tüketicilerine özel olarak açmış olduğu 444 8 444 numaralı hizmet danışmanlığı hattı ile birçok tüketicinin gün içerisinde kendilerini arayarak binlerce soru veya sorunlara çözüm üretmiştir. Müşterileri 444 8 444 Odeabank müşteri temsilcileri ile girdikleri birebir diyalog sayesinde tüm sorularına cevap alırken, aynı zaman’da kredi ve kredi kartı işlemlerine dahil edilen bankacılık işlemlerini de Odeabank telefon bankacılığı üzerinden yerine getirebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 0850 222 0900 Finansbank Müşteri İletişim Numarası başlıklı makalemizde 0850 222 0900, finansbank ve Finansbank iletişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık