36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi

36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi

İhtiyaç kredileri biz ekonomik sorunları olanlar için bulunmaz bir fırsattır. Hemen her bankadan ihtiyaç kredisi çekebilir ve sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi

İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

Bankaların tamamı 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Zaten kredi kartı borcunuzu minimum tutarını bile ödeseniz, ona her ay faiz ödemeniz gerekecek. Basit bir örnekleme yapalım. Diyelim ki sizin kredi kartlarınız her ay gelen ekstre borcu 14.000 TL. Kartınızı döndürebilmek için siz de her ay en az 4.000 TL’lik bir ödeme yapıyorsunuz. Ancak anapara borcunuzun büyük çoğunluğu durduğu için her ay (Yaklaşık olarak %2,52 gecikme faiziyle birlikte 250 TL’de faiz ödüyorsunuz) Böylece aylar geçse de anapara borcunuz bitmiyor. Oysa ki aylık 250 TL yerine 350 TL ödeyerek, 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekerek ana para borcunuzu da sıfırlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mart 2015 Bahar Kredisi Akbank Başvurusu başlıklı makalemizde 2015 kredileri, akbank bahar kredisi ve bahar kredileri kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık