0850 222 0900 Finansbank Müşteri İletişim Numarası | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

0850 222 0900 Finansbank Müşteri İletişim Numarası

0850 222 0900 Finansbank Müşteri İletişim Numarası

Türkiye’de yenilikleri ve müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile dünya genelinde adını duyuran Finansbank, kendini geliştirmeye ve müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını gidermelerine daha farklı yenilikler ortaya çıkararak bu kapsamda var olan müşteri kitlesini daha yükseltmektedir. İlk olarak 1987 yılında kurulan Finansbank, günümüze kadar yapmış olduğu yenilikler ve kaliteli faaliyetler sayesinde daima müşterilerinin gönlünde taht kurmuş ve bu güveni günümüze kadar taşımayı başarmıştır. 1987’de kurulan bankanın değeri arttıkça büyük markalar satın alma yarışına başlayarak 2006 senesinde Yunanistan’ın en büyük ve en prestijli bankası olan NBG tarafından satın alınmıştır. Bu sayede daha da büyüyerek müşterilerinin daha rahat etmesini sağlayan banka, daha sonrasında ise Dünyanın en büyük bankalarından biri olan ve dünyanın en kaliteli bankalarını kendi çatısı altında toplayan Katar Dünya Bankası (QNB), Finansbank’ın %99,81’lik payını satın alarak Finansbank’ı dünyanın en büyük bankaları arasına katmayı planlamakta.

QNB FİNANSBANK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Katarların gücüyle daha da büyüyen ve bu kapsamda güçlü bir tırmanışa geçen Finansbank, müşterilerinin daha rahat bir bankacılık işlemi dahilinde işlemlerini gerçekleştirmeleri için çaba sarf etmeye başladı bile. Bu kapsamda şubelerinde yer alan bankacılık işlemlerindeki müşteri temsilcileri daha da arttırılmış ve daha da uzman bir kadro personeli ile müşterilerinin hiçbir sorun yaşamadan işlemlerini kolaylıkla yerine getirmelerini sağlamıştır. Banka bu kapsamda sadece bireysel değil, daha öncede işlemekte olduğu kurumsal alanlara yönelik bankacılık faaliyetlerini QNB ile daha da genişleterek müşterilerinin kredi, kredi kartı ve diğer tüm banka ve finans işlemlerini zahmetsizce kolay bir şekilde yapmalarını sağlamıştır. Bu kapsamda tüm bu bankacılık faaliyetlerini şubelerden değil, internet bankacılı ve mobil bankacılıktan sonra telefon bankacılığı üzerinde gelişmeler kaydederek müşterilerinin şubelere gitmeden telefon üzerinden tüm işlemlerini yapmalarını sağlamaktadır.

QNB FİNANSBANK MÜŞTERİ İLETİŞİM NUMARALARI

Finansbank müşteri temsilcisi adı altında 0850 222 0900 numaralı hat üzerinden tüm müşterilerinin bankacılık dahilinde yer alan tüm işlemlerini şubeye gitmeye gerek duymadan bankayı arayarak kredi, kredi kartı ve diğer bankacılık işlemlerini zahmetsizce ve kolay bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır. Teknolojiye ayak uyduran banka, bu kapsamda sadece bankacılık işlemleri değil, aynı zaman’da müşterilerinin soru ve sorunlarına da telefon bankacılığı üzerinden çözümler sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan 444 0 444 Yapı Kredi Bankası Müşteri İletişim Numarası başlıklı makalemizde 444 0 444, Yapı Kredi iletişim ve Yapı Kredi Müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık